Skip to content
Polityka prywatności Szkoły Tańca i Ruchu DANCE 4 YOU

Niniejsza Polityka prywatności ma na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa każdemu użytkownikowi stron internetowych w domenie www.szkola-dance4you.pl Korzystanie z naszych witryn jest równoznaczne z akceptacją warunków Polityki prywatności.


I. ADMINISTRATOR

Administratorem danych jest firma Szkoła Tańca i Ruchu, Tomasz Podgórski NIP: 553-250-31-06 – dalej jako Szkoła Tańca i Ruchu DANCE 4 YOU. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach należących do Szkoła Tańca i Ruchu DANCE 4 YOU.


II. BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Dane są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa. Szanujemy prywatność naszych użytkowników, dlatego magazynowane dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim. Ich zabezpieczenie ma dla nas wysoki priorytet, dlatego gromadzone są na bezpiecznych i chronionych serwerach. Cookies nie ma dostępu do danych zawartych na dysku użytkownika, ani możliwości ustalenia jego tożsamości. Nie śledzi także jego aktywności, którą wykonują po opuszczeniu naszej witryny.

III. PRAWA UŻYTKOWNIKÓW

Przysługują Ci następujące prawa:

  • dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania,
  • usunięcia,
  • ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych, a także
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na adres poczta@szkola-dance4you.pl

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Powyższy dokument obowiązuje jedynie na witrynach w domenie www.szkola-dance4you.pl . Nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na innych stronach, łącznie z witrynami, do których kierują odnośniki zawarte na stronach w domenie www.szkola-dance4you.pl . W przypadku korzystania z innych witryn prosimy o zapoznanie się z obowiązującą tam Polityką prywatnością i polityką plików cookies. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności przez odpowiednią modyfikację do powyższego zapisu. Wszelkie zmiany nie będą jednak naruszały podstawowej zasady bezpieczeństwa i ochrony danych użytkowników.
Niniejsza Polityka prywatności ma na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa każdemu użytkownikowi naszych witryn.

Korzystanie z naszej witryny internetowej jest równoznaczne z akceptacją warunków Polityki prywatności.