Skip to content

OFERTA POKAZÓW

Szukasz ciekawych pokazów artystycznych, które wzbogacą Twój event, bankiet, imprezę okolicznościową lub piknik ? Świetnie trafiłeś/aś. Przygotowaliśmy bogata ofertę pokazów naziemnych jak i w powietrzu. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

 

 

ARTYSTYTKA

*Aerial Hoop (koło w powietrzu)

 

To zjawiskowy taniec na kole w powietrzu. Artyści wykonują elementy bez żadnego zabezpieczenia. W swojej ofercie posiadamy występy Mistrzów Polski oraz Mistrzów Świata w Akrobatyce Powietrznej. Według Państwa potrzeb pokaz na kole może być wykonany również w duecie.

 

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Zamocowany w suficie hak, do którego będzie można podwiesić koło oraz sprzęt do odtworzenia muzyki w formacie mp3.

 

*Lollipop Lyra (koło parterowe)

 

W Twoim lokalu lub miejscu imprezy nie ma możliwości podwieszenia rekwizytów? Nic straconego! Pokaz na kole parterowym to świetna alternatywa koła podwieszanego Lollipop Lyra to pokaz pełen wzruszeń i delikatności w duecie 9kobiecym, mieszanym: damsko-męski lub solo). Połączenie siły, gibkości i tańca na rekwizycie wolnostojącym. Duet mieszany mogliście zobaczyć w popularnej telewizji śniadaniowej „Dzień dobry TVN”. Poniżej zamieszczamy link do tego występu.

 

https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/sport-i-fitness/trenuja-akrobatyke-powietrzna-jada-do-szwajcarii-po-mistrzostwo-st6169084

 

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Miejsce do rozłożenia sprzętu oraz możliwości wykonania elementów tanecznych wokół niego oraz sprzęt do odtworzenia muzyki w formacie mp3.

 

*Aerial Silks (szarfa w powietrzu)

 

Numer napowietrzny na szarfach podczas którego artysta wykonuje niesamowite ewolucje, oploty i figury na sporych wysokościach. Przedstawienie pokazuje prawdziwą siłę, koordynację i równowagę. Show w podniebnych przestworzach przenosi widza w świat magii i wyobraźni.

 

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Zamocowany w suficie hak, do którego będzie można podwiesić koło oraz sprzęt do odtworzenia muzyki w formacie mp3.

 

 

*Pole Dance

 

Pokaz ten łączy w sobie elementy tańca i figur akrobatycznych. Artystka prezentuje ciekawe kombinacje ukazując tym samym swoją siłę, rozciągnięcie i koordynację. Triki wykonywane na pionowym drążku są widowiskowe – niektóre z nich wydają się niemożliwe do wykonania.

 

( przy każdym żeby była opcja rozwinięcia do opisu )

 

JEŚLI SPODOBAŁA SIĘ TOBIE NASZA OFERTA TO ZACHĘCAMY DO KONTAKTU W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW REALIZACJI. 

W OFERCIE POKAZÓW MOŻEMY RÓWNIEŻ ZAPROPONOWAC POKAZY FORMACJI TANECZNYCH, PARY TAŃCA TOWARZYSKIEGO CZY SOLISTÓW.

PODCZAS EVENTÓW/IMPREZ DYSPONUJEMY RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA WARSZTATÓW TANECZNYCH Z RÓŻNYCH STYLI TAŃCA.

 

Tel. 500-287-898 / 500-287-899